+ زندگی همیشه به یه انرژی نیاز داره یه تزریق یه نعمت ... این واسه زندگی من دو سال پیش اتفاق افتاد درست مثل همین روزا وقتی که من تنها و دور از خونه توی تهران بودم اون سر کشور و اینجا خدا بهمون یه هدیه داد و آنا خانوم به زندگی ما اومد و دلم پر میکشید برای دیدنش؛ حالا هرروز زندگیم با اون معنا میگیره وقتی با موهای فرش میچرخه توی خونه و کل اتاقمو میریزه به هم و دیوارو خط خطی میکنه و با عمه گفتنهاش قندها رو توی دلم آب میکنه و بهم میزنه اونقدر که شیرینیش دلچسب ترین حس دنیاست !شاید این حس زیادی عمیق باشه و بنظر بقیه اغراق اما عشقی که من ازش میگیرم خود زندگیه خداروشکر میکنم برای این نعمتش و ازش برای وجودش ممنونم :)

عشق جان هستن ایشون بگید ماشالا :))+  پست قبلمیمو واقعا ترکوندین همه ی کارشناسان محترم! میشه یه منبع موثق اعلامش کرد جهت بهره بردن بقیه :)) ممنونم از همتون بخصوص توی خصوصی خیلی حرفاتون کمکم کرد واسه انتخاب ؛)

+ حالا یه جوری این موضوع حیاتی و مهم شده و این همه دربارش زوم کردم و تحقیق میکنم که انگار میخوام همسر آینده انتخاب کنم مثلا :))))))) یا مثلا قراره میلیون ها تومن خرج کنم !! واقعا بسه دیگه و میخوام دست بکشم از این کار و به زندگی عادیم برگردم :))